Sprzedażą zajmuję się od ponad 10 lat. Procesy i strategie sprzedażowe są jednym z obszarów mojego zainteresowania. 

Jako osoba wszechstronna,

patrzę na sprzedaż globalnie uwzględniając wszystkie jej aspekty. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski nie tylko z cyfry obrotu, ale także z firmowych procesów zakupowych czy działań marketingowych. Proponuję rozwiązania i usprawnienia dotyczące zarówno sprzedaży B2B, jak i B2C. Znam i rozumiem też zasady rynku e-commerce, jako nieodzownego elementu dzisiejszej sprzedaży. Z ogromną chęcią uczę się cały czas nowych rzeczy, nowe informacje i umiejętności są bowiem jedyną drogą do samorozwoju. Kto nie rozwija sam siebie, nie będzie w stanie rozwijać firmy, sieci sprzedaży, kontrahentów, produktów, współpracowników ect. 

Stawiam na holistyczne podejście do klienta, 

który powinien stać się współpracującym długoletnim partnerem lub lojalnym fanem marki. Jak wynika z mojego doświadczenia zawodowego, potrafię odnaleźć się w każdej branży i efektywnie współpracować z bardzo szerokim wachlarzem klientów. Zbieram jak najszerszą sieć informacji odnośnie firmy kontrahenta, eliminuję obiekcje oraz buduję pole do wsparcia dla swojego klienta. Dzięki takiemu podejściu potrafię skutecznie budować długofalowe relacje z klientami, pozyskiwać nowych kontrahentów i rozwijać tym samym sieć sprzedaży. Kierowanie się w negocjacjach zasadą win-win czy też przekraczanie oczekiwań klienta owocuje jego lojalnością i otwiera dostęp do nowych kontaktów z polecenia. 

Nawiązując ze mną współpracę,

możecie Państwo zyskać nietuzinkową i wszechstronną partnerkę, która oprócz realizacji powierzonych zadań, wzbogaci firmę o nowe spojrzenie i nowe pomysły na wiele obszarów funkcjonowania firmy. 

Szczegółowe informacje na temat przebiegu mojego doświadczenia w sprzedaży znajdą Państwo na moim profilu LinkedIn

Zachęcam też do zapoznania się z referencjami, które są na stronie.

 

Spotkanie biznesowe